Pełna oferta serwisu opon

Lakiernia proszkowa

Felgi perfekcyjnie pomalowane, odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne? Metalowy element doskonale zabezpieczony idealnie gładką powłoką? Wiemy jak to zrobić! Zapraszamy do profesjonalnej lakierni proszkowej w Koziegłowach. Zapewniamy transport elementu oraz natychmiastową realizację. Skontaktuj się z Ekspertami: 511 104 104 lub czytaj więcej…

malowanie felg

 

Nowe opony renomowanych marek

Bridgestone, Goodyear, Dunlop…. to tylko niektóre z renomowanych marek opon, które znajdują się w naszym asortymencie. Oprócz sprzedaży, oferujemy montaż i serwis oraz zawsze służymy poradą w razie jakichkolwiek wątpliwości klienta w kwestii ogumienia. Zadzwoń do naszego mobilnego serwisu opon i zapytaj o interesujące Cię produkty: 511 104 104.

serwis opon

 

Opony bieżnikowane

Bieżnikowanie przedłuża żywotność opony. Polega na nałożeniu nowego bieżnika w miejsce starego przy wykorzystaniu jednej z dwóch dostępnych metod (na zimno bądź na ciepło). Proces nadzorowany jest komputerowo. Zregenerowana opona przechodzi kontrolę jakości, dzięki czemu masz pewność, iż jej użytkowanie będzie w pełni bezpieczne. Co więcej, udzielamy gwarancji na wszystkie opony, które poddaliśmy procesowi bieżnikowania !

opony bieżnikowe

 

Opony używane

W naszym asortymencie znajdują się markowe opony używane do samochodów dostawczych, ciężarowych oraz maszyn budowlanych, które zanim trafią do sprzedaży są przez nas odpowiednio sprawdzane. Dzięki temu gwarantujemy, że zakupiony produkt będzie dobrej jakości.

opony używane

 

Wyważanie

Wyważanie kół jest ważne nie tylko ze względu na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki niemu możemy dużo zaoszczędzić. Dlaczego?

Niewyważone koła to nie tylko drgająca kierownica czy nawet cała kabina, to także katorga dla zawieszenia i perspektywa kosztownego remontu. Niewyważenie przyczynia się do szybszego zużycia łożysk, przegubów, opon, zmniejsza przyczepność pojazdu i powoduje uczucie zmęczenia kierowcy na dłuższej trasie. Aby uniknąć zbędnego niebezpieczeństwa i kosztów warto więc regularnie zaglądać do serwisu.

W naszej siedzibie wyważamy koła w samochodach dostawczych, ciężarowych i maszynach budowlanych.

wyważanie kół

 

Piaskowanie i malowanie felg

Zajmujemy się profesjonalnym piaskowaniem oraz malowaniem proszkowym felg.

Piaskowanie to jedna z najskuteczniejszych metod oczyszczania powierzchni (również tych trudnodostępnych) z rdzy i różnego rodzaju zanieczyszczeń. Polega na zdjęciu z powierzchni piaskowanego elementu starej zniszczonej powłoki. Przygotowaną w ten sposób felgę można poddać malowaniu proszkowemu, czyli nanoszeniu na jej powierzchnię naelektryzowanych cząsteczek farby, które są następnie podgrzewane do 200 stopni Celsjusza. Dzięki temu, farba ulega stopieniu i polimeryzacji, a uzyskana warstwa ochronna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz chemikalia.

Warto dodać, że malowanie proszkowe to metoda w pełni ekologiczna. W jego trakcie nie są wytwarzane szkodliwe dla środowiska substancje. Podczas lakierowania nie używa się rozpuszczalników. Co więcej, farby proszkowe nie zagrażają zdrowiu człowieka.

pisakowanie i malowanie felg

 

Montaż zakupionych Opon

Naszym klientom pragniemy zapewnić kompleksową obsługę, dlatego oprócz sprzedaży oferujemy usługę montażu zakupionego sprzętu. Szybko, a zarazem profesjonalnie i z należytą dokładnością wymieniamy koła i opony w samochodach dostawczych, ciężarowych oraz w maszynach budowlanych.

Przeprowadzamy wyważanie. Pompujemy azotem.

montaż zakupionego sprzętu

 

Naprawa i Serwis Opon

Oferujemy mobilną wulkanizację z kompleksowym serwisem ogumienia. Naprawiamy wszelkie awarie związane z tą częścią samochodowej maszynerii. Posiadamy niezbędne kwalifikacje i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam pracę nad dużymi i bardzo ciężkimi pojazdami (wulkanizacja TIR, maszyny budowlane).

Dzięki wulkanizacji mobilnej jesteśmy w stanie udzielić natychmiastowej pomocy w przypadku awarii na trasie. Świadczymy także usługę serwisu floty transportowej z dojazdem do klienta.

serwis opon

 

Hurtowa Dystrybucja Adblue/Noxy

Dostarczamy naszym klientom produkt AdBlue NOXy, w wygodnych 1000l paletopojemnikach. Jestesmy w stanie dowieść produkt w ciągu 2 godzin.czytaj więcej…

myjnia TIR

Mobilny
Serwis
opon

Natychmiastowa pomoc:
511 104 104
(w godz pracy 7-18)

Nasza
siedziba

ul. Kościuszki 70,     501 308 990
42-350 Koziegłowy,      530 430 430