Posiadacze samochodów ciężarowych zdają sobie doskonale sprawę z tego, czym jest nagły wypadek losowy i awaria na drodze. To wydarzenie, które może wprowadzić sporo zamieszania, jak i doprowadzić do sporych strat finansowych.

Oszczędności przede wszystkim


Każda awaria na drodze, to strata czasu i pieniędzy. Podobne unieruchomienie samochodu ciężarowego dotyczyć może floty znajdującej się w bazie, dlatego też warto korzystać z serwisów wulkanizacji mobilnej, które pozwalają na szybkie usuwanie wszelkich problemów związanych z serwisem opon. Mobilna wulkanizacja to sposób na zaoszczędzenie czasu kierowców i właścicieli samochodów ciężarowych. Dzięki temu, iż dociera się bezpośrednio do floty Klienta, jej właściciel oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze.

Samochody ciężarowe, samochody budowlane


Podobne spostrzeżenia dotyczą nie tylko floty samochodów ciężarowych, ale i budowlanych. Podobnie jak opony ciężarowe, także i opony budowlane mogą zostać dostarczone, wymienione, czy serwisowane w ten sam sposób, z dojazdem do Klienta, który pragnie zaoszczędzić czas. W ramach tego typu usług, jaką zapewnia wulkanizacja mobilna, każdy Klient liczyć może na:
  • błyskawiczny montaż i demontaż kół;
  • montaż i demontaż opon;
  • kontrolę stanu ogumienia;
  • poradnictwo przy zakupie opon, a także samą ich sprzedaż;
  • pogłębianie i naprawę opon;
  • odbiór opon do bieżnikowania;
  • odbiór opon do utylizacji;
  • serwis awaryjny;
To szerokie spectrum usług zapewnia zadowolenie zarówno właścicieli samochodów ciężarowych, jak i budowlanych, bowiem umożliwia im ekspresową obsługę, a tym samym szybkie uruchomienie danego samochodu do pracy.

Atuty wulkanizacji mobilnej


Najważniejszym elementem wulkanizacji mobilnej jest fachowość usług. Dobór opon w sposób szybki i profesjonalny to podstawa. Każda mobilna wulkanizacja uwzględnia zalecenia producenta opon, a zatem: indeks prędkości, rozmiar, nośność opony, czy kategorie użytkowania. To istotne, zwłaszcza w przypadku osób, które nie mają pojęcia o tego typu potrzebach i wymaganiach, czy też z uwagi na pilność wymiany opony nie mogłyby liczyć na szybkość realizacji usługi w stacjonarny i tradycyjny sposób. Dzięki wulkanizacji mobilnej zyskują fachową obsługę i potrzebną wiedzę.

Dobór felg, dobór usług dostosowanych do potrzeb floty


W ofercie wulkanizacji mobilnej zyskać można ponadto poradnictwo z zakresu doboru felg. To istotne, aby mieć pewność, który rodzaj felgi - aluminiowe, czy stalowe, będą lepsze dla danego samochodu. Przymiarka na miejscu, czy prostowanie felg to tylko niektóre z możliwości, jakie oferuje mobilna wulkanizacja.

Mobilny
Serwis
opon

Natychmiastowa pomoc:
511 104 104
(w godz pracy 7-18)

Nasza
siedziba

ul. Kościuszki 70,     501 308 990
42-350 Koziegłowy,      530 430 430