Lakiernia proszkowa

Lakierowanie proszkowe polega na naniesieniu (metodą natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego) farby w postaci proszku na wcześniej oczyszczoną powierzchnię malowanego elementu. W porównaniu z zastosowaniem lakierów tradycyjnych malowanie proszkowe jest zdecydowanie efektywniejsze. Zapewnia idealnie gładką powłokę pozbawioną spękań, zacieków czy pęcherzyków, która wykazuje doskonałe właściwości antykorozyjne i ochronne (jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz temperaturę – odporność termiczna ok. 100 stopni Celsjusza).

W lakierni proszkowej w Koziegłowach malujemy detale o wymiarach 6 m x 1,7 m x 2 m (dł. x szer. x wys.). Przed nałożeniem farby przygotowujemy powierzchnię za pomocą obróbki strumieniowo-ściernej. W tym celu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt: komorę śrutowniczą SCITEEX o wymiarach 4m x 3m x 3m (dł. x szer. x wys.). Malujemy niezawodnymi aplikacjami firmy Wagner. Pracujemy w systemie 2-zmianowym, przy większych projektach: 3-zmianowym. Jako jedni z nielicznych cynkujemy natryskowo i zapewniamy natychmiastową realizację.

Idealnie pomalowane, odporne na korozje felgi? Lakierowanie proszkowe felg do samochodów osobowych oraz ciężarowych to nasza specjalność!

Nie masz jak przywieźć nam elementu do lakierowania? Bez obaw, dysponujemy samochodami dostawczymi i ciężarowymi, które go odbiorą. Zadzwoń i dowiedz się więcej: 511 104 104.

Mobilny
Serwis
opon

Natychmiastowa pomoc:
511 104 104
(w godz pracy 7-18)

Nasza
siedziba

ul. Kościuszki 70,     501 308 990
42-350 Koziegłowy,      530 430 430